טיפים

מתכננים נסיעה לסין לצורך ייבוא אישי? רוצים לייעל ולמקד את מהלך שהותכם בסין? מעוניינים להגדיל את החיסכון המצטבר שלכם? אצלנו ב-Let’s Go China, תוכלו למצוא מעטפת של פתרונות המותאמים לכל אחד ואחת באופן אישי בכל הנוגע ליישום הליך הייבוא האישי מסין. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר טיפים ועצות המהווים דגשים מקצועיים בטרם נסיעתכם לסין ובמהלכה.

הכינו שיעורי בית- הקפידו לערוך רשימה מדויקת של כל הפריטים המבוקשים על ידיכם. לצד כל פריט ציינו את הכמות הנדרשת מכל פריט ואת מידותיו. הקפידו על רישום מידות מדויקות ובמידת הצור שתפו את אנשי המקצוע וקבלני המשנה המלווים את הליך הבנייה והשיפוץ. זכרו- ככל שתגיעו לסין עם רשימה מסודרת ומדויקת, כך תוכלו “לנצל” את שהותכם במקום באופן היעיל ביותר!

השוואת מחירים- לאחר שערכתם רשימה מפורטת של כל הפריטים אותם אתם מתכוונים לרכוש במסגרת ייבוא מסין, צאו לסיבוב השוואת מחירים בארץ. בדקו מהו המחיר הטוב ביותר אותו תוכלו להשיג עבור כל אחד מהפריטים המופיעים ברשימתכם, וציינו זאת ברשימה.

בדקו מהו היצע שירותי החברה- בדקו היטב מהו היצע השירותים המוצעים לכם על ידי החברה באמצעותה אתם עומדים לקיים את הליך הייבוא האישי מסין. אצלנו ב- Let’s Go Chineתוכלו ליהנות מהיצע נרחב של שירותים המלווים אתכם לאורך כל הדרך, החל משלבי התכנון המקדים וארגון הנסיעה ועד להגעת פריטי התכולה אותה רכשתם.

תיעוד פעולת הרכישה- לאחר שבחרתם את הפריט הרצוי לכם, הקפידו לצלם אותו באמצעות מכשיר הטלפון העומד לרשותכם או מצלמה דיגיטלית. כמו כן, צלמו את העתקי ההזמנה אותה ביצעתם, וודאו כי בהזמנה זו מפורט תיאור המוצר, הכמות הנדרשת ומידותיו.

העמידו לרשותכם תכנית בנייה מאושרת- על מנת להגדיר את התכולה אותה רכשתם כתכולת ייבוא אישי, תדרשו להציג תכנית בנייה מאושרת, ואין זה משנה אם מדובר בתכולת ייבוא לבית הפרטי או תכולת ייבוא לעסקים.

לוחות זמנים- תכננו את לוחות הזמנים שלכם בהתאם למועד בו אתם רוצים לקבל בארץ את התכולה הנרכשת בסין. ברוב המקרים, פרק זמן של חודשיים-שלושה ממועד האספקה בארץ, הוא בהחלט פרק זמן אידיאלי לתכנון הנסיעה וקיומה.

רוצים לדעת יותר על אופן תכנון נסיעתכם לסין לצרכי ייבוא אישי? צרו איתנו קשר עוד היום!

דילוג לתוכן