יבוא ריהוט מסין

כשאומרים את שם הארץ ‘סין’ כולנו נבהלים קצת. ייצור סיני תמיד היה נחשב לייצור זול ולא ראוי ומבוסס על חיקויים של מותגים ויצרנים רציניים ואמינים במערב. אני מוכרח לציין שפעם, לפני אולי 10 שנים או אולי יותר, היה בהנחה זו הרבה מין האמת. אך הסינים הבינו זאת. הם הבינו שהעולם מסתכל עליהם כרצפת ייצור זולה והם החליטו להעלות רמה והם עושים זאת מאז. סין, כידוע היא ארץ גדולה וכמו בכל מקום, ואפילו במקומותינו, ישנן חברות שמייצרות מוצרים מעולים ויישנן כאלו שפחות. תמיד נוכל למצוא מצרים מכל מחיר ובכל רמה. וכך גם בסין, בסין תמצאו מוצרים מעולים ומוצרים באיכות מאד נמוכה. ההבדל מיתר העולם הוא שגם המוצרים מאיכות מעולה זולים בהרבה ממוצרים באיכות זהה המיוצרים במערב. ככה זה. בעיקר בגלל רמת השכר והמסיביות של הייצור. 

בואו נדבר על ריהוט,  בדרך כלל ריהוט הוא לא ענף המקושר לייצור הסיני. ריהוט אנחנו מקשרים לייצור מקומי או לאירופאי בעיקר בגלל שכשאנחנו קונים ריהוט חשוב לנו מאד האיכות והיופי והעיצוב ופחות המחיר כי מדובר בביתנו ובסלון שלנו ואנחנו מוכנים לשלם יותר. 

אבל הייתי רוצה שתדעו שגם בסין תוכלו מצוא ריהוט מעולה ואין סוף אפשרויות. יבוא ריהוט מסין הופך ללגיטימי ונפוץ יותר ויותר ובעיקר באיזה אופן? יבוא ריהוט מסין הופך לנפוץ יותר ויותר בתצורת יבוא תכולת בית מסין,או יבוא תכולת דירה מסין. בניתם בית? קניתם דירה? מה דעתכם לבצע יבוא ריהוט מסין לדירה או לבית. הכירו את חברת Let’s Go China. חברת Let’s Go China מציעה לכם ביצוע יבוא תכולת דירה מסין או יבוא תכולת בית מסין על פי מה שנקרא יבוא מסין קטלוג מוצרים. כלומר, אתם מקבלים קטלוג של רהיטים ובוחרים ממנו את כל תכולת הדירה שלכם מבחינת ריהוט. ואז, חברת Let’s Go China תבצע עבורכם את הרכישה, את הייבוא במכולה שלכם וכמובן את המשלוח הביתה וההרכבה עם צריך. 

יבוא ריהוט מסין או יבוא מסין קטלוג מוצרים כלומר על פי קטלוג מוצרים על ידי חברת  Let’s Go China יוכל לחסוך לכם אלפי שקלים או אפילו עשרות אלפי שקלים מבלי להתפשר על איכות הריהוט. צרו קשר ובהצלחה. 

דילוג לתוכן