יבוא ריהוט משרדי

משפצים את המשרד שלכם? עוברים למשרד חדש ומעוניינים לשדרג אותו? באמצעות יבוא ריהוט משרדי, אתם יכולים לחסוך בהוצאות בצורה משמעותית בין 35% ל-60% חיסכון במחיר והכל דרך צוות ישראלי מקצועי המלווה אתכם לאורך כל רכישת הרהיטים למשרד. את מסע הקניות שלכם תבצעו בליווי צוות החברה אשר יקח אתכם למרכזי הסחר הגדולים והאיכותיים ביותר בסין בעיר גואנגז’ו GuangZhou!

העיר גאונגז’ו מוכרת לחלק מהישראלים בזכות שחקן הכדורגל ערן זהבי, אך היא למעשה מוכרת לאנשי העסקים מישראל כבר עשרות שנים עוד מתחילת שנות ה-90. מסביב לעיר גואנגז’ו ממוקמים מפעלים הנחשבים לגדולים בעולם המייצרים כמעט כל דבר שאנו לובשים, עונדים ומשתמשים בו ביום יום, החל מכיורים לחדרי מקלחת ועד טלפונים ניידים של המותגים הגדולים בעולם.

יבוא ריהוט משרדי מסין באיכות גבוהה

אם אתם רוצים לקנות ריהוט משרדי איכותי שישמש אתכם ואת העובדים במשרד לשנים רבות, יבוא ריהוט משרדי מסין הוא בהחלט הפתרון המושלם בשבילכם. כל סוג ריהוט שרק תחשבו עליו תוכלו למצוא במרכזי הסחר בסין והכל במחירים זולים בצורה משמעותית מכל חנות בארץ. חברה ישראלית מקצועית ליבוא ריהוט אישי מסין, תדאג לכל התנאים שלכם בעת השהייה בסין ותטפל בכל האשרות והביטוחים שלכם בעת השהייה בעיר גואנגז’ו.

הזמנת מוצרים מסין דרך יבואן רשמי

את החוויה בהזמנת מוצרים מסין בעיר גואנגז’ו לא תוכלו למצוא באף מקום אחר! זו העיר השלישית בגודלה בסין אחרי בייג’ין ושנחאי והיא גם אחת הערים הגדולות בעולם עם אוכלוסייה של כ-13 מיליון איש, כאשר חלקם הם אנשי עסקים מישראל ומכל מדינות העולם החיים בעיר לצרכי עבודה. מסע הרכש בעיר גאונגז’ו יאפשר לכם להכיר תרבות אחרת ומדהימה המשלבת בין מודרניזציה מתקדמת לבין מסורת ותרבות עתיקה אשר נשתמרה אלפי שנים.

מה המחיר להזמנת תכולת בית מסין?

המחיר להזמנת תכולת בית מסין מורכב במספר גורמים כמו עלות הרהיטים שתרכשו וכל מוצר שתבחרו לרכוש במסע הקניות שלכם בעיר וההוצאות השוטפות של המסע הכולל טיסות, לינה, עלויות הובלה, מכס ושחרור המכולה בישראל. כאמור, המחיר הכולל עדיין יהיה נמוך מכל קנייה בישראל ותוכלו להגיע לחיסכון של עד 60% מעלות הקנייה של הרהיטים למשרד.

יבוא ריהוט משרדי דרך חברת Let’s Go China

אם בחרתם להזמין יבוא ריהוט משרדי, החברה הטובה ביותר לעשות זאת עבורכם היא חברת Let’s Go China המחזיקה סניף בעיר גואנגז’ו המטפל בכל שלבי תהליך הרכישה של הריהוט שלכם. צוות החברה כולל מומחים בתחום היבוא והיצוא והוא ילווה אתכם לאורך כל מסע הרכש למציאת הריהוט המתאים ביותר למשרד שלכם!

דילוג לתוכן