ייבוא רהיטים מסין

רוצים לחסוך עד 60% מקניית הרהיטים לבית? ייבוא רהיטים מסין הוא הפתרון שלכם! באמצעות חברה מקצועית לניהול תהליכי ייבוא, תוכלו להגיע ליצרנים ולספקים הטובים ביותר באחת מערי המסחר הגדולות ביותר בסין – העיר גואנגז’ו GuangZhou. העיר גואנגז’ו היא עיר המסחר הגדולה ביותר בסין ואחת הגדולות בעולם כאשר חלק ניכר ממוצרי הצריכה הנמכרים בארץ ובעולם מיוצרים בעיר גואנגז’ו ובערי הלווין מסביבה. אם שאלתם את עצמכם איפה מייצרים את ה-iphone, תדעו שזה מיוצר במפעל ענק מרחק 40 דקות נסיעה מהעיר גואנגז’ו.

את הריהוט היפה ביותר והיוקרתי ביותר תוכלו למצוא בעיר גואנגז’ו ולקבל ליווי של מתורגמן מקצועי של חברה ישראלית לניהול תהליכי יבוא מסין לישראל.

ייבוא ריהוט אמבטיה מסין ישירות מהיצרן

אם אתם עורכים שיפוצים בבית ומעוניינים להוזיל בצורה משמעותית את ההוצאות של השיפוצים, ייבוא ריהוט אמבטיה מסין יאפשר לכם לעשות זאת כאשר הקנייה תהיה ישירות מהספקים או היצרנים הסיניים הנמצאים בעיר גואנגז’ו.

ייבוא ריהוט ילדים מסין במחירים ללא תחרות!

גם ריהוט לילדים תוכלו למצוא בעיר גואנגז’ו עם המחירים הטובים ביותר. ייבוא ריהוט ילדים מסין ניתן לעשות בנסיעה אחת לעיר גואנגז’ו בליווי מקצועי של חברה ישראלית. את הנסיעה לעיר גואנגז’ו תוכלו לתכנן יחד עם צוות החברה בישראל ולקבל הדרכה על כל אולמות התצוגה והמרכזים הגדולים בעיר גואנגז’ו. צוות החברה יארגן עבורכם את כרטיסי הטיסה, השהות בבית מלון ואת המתורגמן שילווה אתכם לאורך כל מסע הרכישות שלכם בעיר גואנגז’ו. בנוסף, תהיה לכם גישה ליצרנים ולספקים האיכותיים ביותר אשר יספקו לכם שירות מעולה ומחירים מצויינים ללא תחרות.

ייבוא ריהוט לבית מסין – מה המחירים?

את המחירים הכלליים של כל מוצר תוכלו לקבל בפגישה הראשונה עם צוות חברת Let’s Go China המלווה ישראלים בנסיעות לגואנגז’ו לצורך ייבוא ריהוט לבית מסין כבר מעל ל-10 שנים. צוות חברת Let’s Go China ידאג לכם לכל זמן השהות בכדי שתוכלו להגיע בצורה נוחה למרכזי הקניות העצומים והמדהימים של העיר גואנגז’ו.

ייבוא רהיטים מסין דרך חברת Let’s Go China

לתיאום פגישה ראשונית עם הצוות המקצועי של חברת Let’s Go China בנוגע לייבוא רהיטים מסין, מלאו את הפרטים האישיים שלכם בטופס הרישום באתר ונציג חברת Let’s Go China יחזור אליכם בהקדם בשיחת טלפון לתיאום פגישה ביום ובשעה המתאימים לכם ביותר!

דילוג לתוכן