לקוחות עסקיים

בכוחו של יבוא אישי מסין לחסוך עשרות אלפי שקלים, אך יכול להיגלות כמרתיע ומזיק.
על מנת להצליח בתהליכי היבוא מסין, יש למצוא את הספק הנכון, זה שיספק את המוצרים שהוזמנו במחיר שנקבע ובאיכות שנבחרה.

חברת Let’s Go China מציעה לבעלי עסקים מעטפת פתרונות כוללת, בכל הנוגע לניהול רכישה של תכולות בתי עסק, הכוללות את חומרי הגלם, פריטי הריהוט והאחסון והאבזור המשלים, כמו גם את הסחורה עצמה. איכות הסחורה ומחירה האטקרטיבי מגולם ישירות למחיר עבור הצרכן, דבר שהופך את בית העסק לקוסם בעיני לקוחותיו.

Let’s Go China אינה מקבלת עמלות ממפעלי הייצור השונים בסין, ולכן מסייעת ללקוחותיה לבצע את הבחירה האובייקטיבית והמדויקת ביותר, לטעמם ולמסגרת התקציב.

בעלי עסקים אשר מבקשים לבצע יבוא אישי מסין, נתקלים לרוב באתגרי שפה ותרבות, חוסר היכרות עם ניהול העסקים המקומי וחוסר ידע לגבי איכויות המוצרים השונות.

לשם כך משתלבת חברת Let’s Go China בניהול תהליכי היבוא האישי מסין, החל מרגע יצירת הקשר ועד לקבת הסחורה עד לפתח בית העסק. זאת הן בליוויו של בעל העסק בסין והן באופן עצמאי אל מול בעל העסק בכל נקודה בעולם.

ניהול יבוא אישי עם Let’s Go China – מדוע זה כדאי?

מחיר המוצרים

גם מפעל הייצור היקר והיוקרתי ביותר בסין, יציע מוצרים זולים בלפחות 50% מאלו הקיימים בישראל.
זאת הודות לכוח העבודה בסין, כמו גם העידוד הממשלתי לייצור בסין, המפחית את עלות חומרי הגלם לייצור.
למומחי Let’s Go China עשרות שנות ניסיון כיבואנים בסין, דבר המקנה ידע עדכני אודות המחירים הטובים ביותר, לתמורה הטובה ביותר.

מגוון ואיכות המוצרים

השווקים של סין שופעים מגוון רחב של מוצרים מכל הסוגים, בכל רמות המחיר ובכל סגנון אפשרי.
מומחי Let’s Go China ידעו לכוון את בעל העסק בבחירותיו השונות, ובכך יתרמו ליצירת קולקציה עשירה ומקורית, וליצירת יתרון על פני המתחרים.

נוחות וראש שקט

צוות Let’s Go China מלווה את לקוחותיו לאורך כל תהליכי היבוא מסין, בין אם אלו מתנהלים אל מול הלקוח במפעלי הייצור, ובין אם אלו מתנהלים באופן עצמאי, ללא הגעת הלקוח לסין.
הפתרונות כוללים את ניהול המסע בהיבטי הטיסות והשהייה, ייעוץ ובחירת נקודת היעד לרכישה, ביצוע תהליכי המו”מ, איסוף הסחורה ואחסונה, בדיקת איכות על ידי נציג החברה, דאגה למכס, המכלה ומשלוחים עד לבית הלקוח.

בתי עסק שנעזרו בשירותי החברה:

בתי קפה ומסעדות
חנויות אופנה והנעלה
חנויות ריהוט בית וגן
חנויות קוסמטיקה
ועוד

דילוג לתוכן