מוצרים מסין

הזמנת מוצרים מסין

יש דרך אחת להזמין מוצרים מסין במחירים זולים והיא באמצעות חברה לניהול תהליכי יבוא! חברה המתמחה בניהול תהליכי יבוא תלווה אתכם במסע שלכם אחר הריהוט וחומרי הגלם לבית שלכם באחת הערים הגדולות בעולם – העיר גואנגז’ו GuangZhou הממוקמת מרחק 3 שעות נסיעה מהונג קונג ושעה וחצי טיסה מתאילנד. זו אחת מערי המסחר הגדולות בעולם והיא מוקפת באיזורי תעשייה עצומים הכוללים מפעלים המייצרים כל דבר שאנחנו רוכשים וצורכים מדי יום.

את מסע הקניות בעיר גואנגז’ו לא תעשו לבד אלא עם מתורגמן מקצועי מהחברה לניהול תהליכי יבוא, אשר יוביל אתכם לאולמות התצוגה הגדולים והמקצועיים ביותר בעיר וזאת בכדי שתוכלו להגיע לספקים וליצרנים האיכותיים ביותר למוצרים שאתם מעוניינים לרכוש.

מטבחים מסין במחירים מעולים

אם אתם משפצים מטבח או בונים בית חדש ומעוניינים לחסוך בהוצאה על בניית המטבח, יש לכם אפשרות להזמין את כל הריהוט וחלקי המטבחים מסין דרך ספקים ויצרנים שונים המשווקים את המוצרים שלהם לכל העולם. הקנייה בסין היא זולה באופן משמעותי ויכולה להגיע עד ל-60% הוזלה במוצרים מסויימים לעומת קנייה שלהם בארץ. המוצרים למטבח כוללים חומרי גלם לגמר הבנייה, ריהוט למטבח, חיפויי קיר, מרצפות מעוצבות, פירזול וכל דבר שרק תרצו לבית שלכם.

מערכות ישיבה מסין דרך יבוא אישי

יבוא אישי של מערכות ישיבה מסין יאפשר לכם גם כן לחסוך בהוצאה על הריהוט. אם יש לכם בית גדול ואתם מעוניינים במספר מערכות ריהוט, דרך הזמנה בסין תוכלו להביא את הריהוט האיכותי ביותר שיחזיק לכם לשנים רבות במחירים שלא תמצאו באף מקום אחר!

כמה עולה ייבוא פינות אוכל מסין?

ייבוא פינות אוכל מסין, מערכות ישיבה, ריהוט למטבחים וחומרי גלם שונים מתומחר על-פי סך כל ההוצאה שלכם כולל הטיסה, המלון, השהות בעיר גואנגז’ו, קניית המוצרים ושליחה שלהם מסין לישראל על-גבי מכולה. בחישוב הכללי תוכלו לחסוך בין 35% ל-60% במחיר בהשוואה לקנייה בארץ ותוכלו להינות משהות באחת הערים היפות ביותר בסין.

החברה המקצועית ביותר לניהול תהליכי יבוא היא חברת Let’s Go China המספקת שירותי ליווי ליבוא אישי מקצועיים ואיכותיים כבר למעלה מ-10 שנים. חברת Let’s Go China מחזיקה בסניף בעיר גואנגז’ו וצוות מקצועי בעיר אשר ילווה אתכם לאורך כל השהות שלכם לאורך מסע רכישת מוצרים מסין על-פי הדרישה שלכם.

רכישת מוצרים מסין עם צוות חברת Let’s Go China

לתיאום פגישה עם צוות חברת Let’s Go China חייגו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר!

דילוג לתוכן