תהליך הרכישה

תהליך הרכישה

כחברה מובילה בתחום הייבוא האישי מסין, אנחנו ב-Let’s Go China פיתחנו עבורכם הליך רכישה ייחודי המורכב ממספר שלבים מקצועיים לאורך כל הדרך. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מורחב אודות כל אחד משלבי הרכישה לייבוא אישי מסין המוצעים על ידינו.

ייבוא אישי מסין- STEP BY STEP

1. שלבי התכנון המקדים וארגון הנסיעה- בשלבים מקדימים אלו, אנו מייצרים קשר עם הלקוח ומנתחים יחד איתו את רשימת צרכי הנסיעה, לרבות, הכנת כתבי כמויות בנוגע לסוגי המוצרים, החומרים ופריטי התכולה הנדרשים לצרכי הבנייה או השיפוץ. בשלב מתקדם יותר, אנו מגבשים עבור הלקוח את נושא השהות בסין, לרבות, ארגון הנסיעה ברמה הלוגיסטית (טיסות, אשרות, ביטוחים ומלונות).

2. שלבי ההגעה לסין- מייד עם הגעתכם לסין, רכב חברה מטעמנו יאסוף אתכם בשדה התעופה ויוביל אתכם לבית המלון בו תעבירו את שהותכם במקום. מייד לאחר התארגנותכם במלון, נציגי החברה בסין יקיימו עימכם פגישת עבודה בנוגע למימוש תכנית העבודה המבוססת על רשימת הכמויות שהוכנה מראש.

3. שלבי הרכש- בהתאם לתכנית העבודה והרכש, אנו מלווים אתכם במסגרת קיום ימי סיור ורכש באתרים השונים. סיורים אלו מלווים על ידי באמצעות מדריך מקומי (דובר סינית), מדריך ישראלי מטעמנו ורכב צמוד. במידת הצורך, מתלווים לסיור אנשי מקצוע מתחום עיצוב הפנים, האדריכלות וכדומה. במהלך ימי הסיור והרכש, אנו דואגים לצלם כל מוצר הנרכש על ידיכם, ומקפידים לתעד כל סיכום אשר נערך ביניכם לבין הספק המקומי בנוגע למחיר, לכמות ולמידות הנדרשות.

4. שלבי גמר הליך הרכישה ותחילת עבודות הייצור- עם סיום תהליך הרכישה אנו מנפיקים לכל לקוח ולקוח, חשבונית הכוללת את כל המפרט הנרכש, עם תמונות של כל המוצרים, כמויות, מחירים, מידות, תוספות שונות וכדומה. בסיום התהליך אנו ממתינים מספר ימים לגיבוש החלטתו הסופית של הלקוח בנוגע למידות ולכמויות השונות, ורק לאחר אישורו הסופי (כל עוד הוא נמצא בסין) אנו נותנים הוראת ייצור לספקים המקומיים.

5. שלב איסוף הסחורות- לאחר כ-30 עד 45 יום מרגע הוראת הייצור על ידינו, אנו מתחילים באיסוף כל הסחורות ממפעלי הספקים אל מחסני החברה הממוקמים בסין. עם הגעת הסחורות למחסנים אנו מבצעים בדיקות קפדניות בנוגע לטיב הסחורה. בדיקות אלו כוללות בין היתר: פתיחת קרטונים ובדיקה קפדנית של כל מוצר ומוצר, צילום כל המוצרים, תיעוד העבודה מול הלקוח, בדיקת התאמת המוצר למידות ולכמויות אותן ביקש הלקוח, בקרת איכות והרכבת מטבחים או פריטי ריהוט אחרים לצורך בדיקת התאמתם לדרישות הלקוח.

6. שלבי השינוע והתובלה היבשתית והימית- לאחר אישור הסחורות על ידינו, אנו מתחילים בהליך שינוע הסחורות לארץ. במהלך תקופת השינוע, הלקוח מקבל מאיתנו תיעוד “אונליין” בנוגע לסטאטוס המשלוח.

רוצים לדעת יותר על תהליך הרכישה הייחודי אותו פיתחנו עבורכם על בסיס ניסיון, מקצועיות ואמינות? צרו איתנו קשר עוד היום !

דילוג לתוכן